قوانین و مقررات


مالکیت مادی و معنوی

کلیه عناصر موجود در این سایت شامل اطلاعات، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر، تماما متعلق به سایت وکتورستان می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری،نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

ارائه این سبک از کار باین کیفیت و کاربردی با این قیمت کاملا مناسب و استثنایی، هیچ تناقصی با رعایت اخلاق جوانمردانه و حرفه ای شما کاربر گرامی ندارد.پایین بودن قیمت ها به هیچ وجه نباید به هیچ کس این اجازه را بدهد که قانون کپی رایت را رعایت ننموده و فایل دانلود شده را انتشار دهد.

مالکیت مادی و معنوی فایلهای ثبت شده متعلق به وکتورستان می باشد و نزد وکتورستان محفوظ می باشد.

ثبت نام کردن

برای دسترسی به سرویس های ارائه شده توسط وکتورستان ثبت نام در سایت الزامی است

ثبت نام در وکتورستان رایگان است. در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود که یک نام کاربری و رمز عبور به همراه پست الکترونیک واد نمائید.

امیدوارم شاهد هیچگونه نقض شرایط استفاده از وکتورستان نباشیم در صورت نقض شرایط نام کاربری شما ممکن است به طور موقت معلق و در صورت تکرار تخلف برای همیشه از سیستم ما حذف و آی پی شما مسدود می شود

کپی رایت

چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط دیگران بودید چه حقوقی و چه حقیقی لطفا با گزارش نقض قانون کپی رایت وکتورستان را مطلع نمائید تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

وکتورستان سایتی است جهت فروش فایل های وکتور لایه باز و تمام تلاش خود را ارائه داده است تا بهترین طرح با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را در اختیار کاربر محترم قرار بدهد.

سایت وکتورستان توسط شخص حقیقی سرکار خانم زهرا محمدی جوزدانی راه اندازی شده است و تمام طرحهای ارائه شده در سایت متعلق به خود ایشان می باشد. و هدف سایت وکتورستان ارائه طرح های وکتور ایرانی و حرفه ای و کاربردی قرار داده است.

رفتار حرفه ای شما در قبال کارهای ارائه شده در سایت وکتورستان این اعتماد را به وکتورستان می دهد که راه اندازی سایت و ارائه نمودن نتیجه سالها تلاش بهترین انتخاب بوده است

بیایید با هم مهربان باشیم

زهرا محمدی جوزدانی

سایت وکتورستان